MCR006YRTF1650
MFR.Part #
MCR006YRTF1650
JLCPCB Part #
C19509224
Description
-55℃~+125℃ 165Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS