MCR006YRTF1212
MFR.Part #
MCR006YRTF1212
JLCPCB Part #
C19348365
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS