MCR004YZPJ473
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR004YZPJ473
JLCPCB Part #
C307997
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 15V 31mW 47kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS