LTR50UZPJ822
MFR.Part #
LTR50UZPJ822
JLCPCB Part #
C3956702
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS