LTR50UZPJ684
MFR.Part #
LTR50UZPJ684
JLCPCB Part #
C4014343
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS