LTR50UZPJ682
MFR.Part #
LTR50UZPJ682
JLCPCB Part #
C4043723
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS