LTR50UZPJ622
MFR.Part #
LTR50UZPJ622
JLCPCB Part #
C4268201
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS