LTR50UZPJ5R6
MFR.Part #
LTR50UZPJ5R6
JLCPCB Part #
C3930062
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS