LTR50UZPJ512
MFR.Part #
LTR50UZPJ512
JLCPCB Part #
C4342698
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS