LTR50UZPJ471
MFR.Part #
LTR50UZPJ471
JLCPCB Part #
C4167358
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS