LTR50UZPJ390
MFR.Part #
LTR50UZPJ390
JLCPCB Part #
C4145092
Description
-55℃~+155℃ 1W 39Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS