LTR50UZPJ300
MFR.Part #
LTR50UZPJ300
JLCPCB Part #
C4305427
Description
-55℃~+155℃ 1W 30Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS