LTR50UZPJ272
MFR.Part #
LTR50UZPJ272
JLCPCB Part #
C4217557
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS