LTR50UZPJ240
MFR.Part #
LTR50UZPJ240
JLCPCB Part #
C4103525
Description
-55℃~+155℃ 1W 24Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS