LTR50UZPJ222
MFR.Part #
LTR50UZPJ222
JLCPCB Part #
C4186468
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS