LTR50UZPJ201
MFR.Part #
LTR50UZPJ201
JLCPCB Part #
C4004193
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS