LTR50UZPJ181
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR50UZPJ181
JLCPCB Part #
C4112122
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS