LTR50UZPJ105
MFR.Part #
LTR50UZPJ105
JLCPCB Part #
C4065906
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS