LTR50UZPJ100
MFR.Part #
LTR50UZPJ100
JLCPCB Part #
C4079683
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS