LTR50UZPFLR470
MFR.Part #
LTR50UZPFLR470
JLCPCB Part #
C7220862
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 2W 470mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS