LTR50UZPFLR180
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR50UZPFLR180
JLCPCB Part #
C20108987
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 180mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS