LTR50UZPF6201
MFR.Part #
LTR50UZPF6201
JLCPCB Part #
C4073874
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS