LTR50UZPF3900
MFR.Part #
LTR50UZPF3900
JLCPCB Part #
C4093560
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1W 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS