LTR50UZPF3301
MFR.Part #
LTR50UZPF3301
JLCPCB Part #
C2083402
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS