LTR50UZPF1500
MFR.Part #
LTR50UZPF1500
JLCPCB Part #
C3915775
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS