LTR50UZPF1200
MFR.Part #
LTR50UZPF1200
JLCPCB Part #
C2088383
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS