LTR18EZPJSR068
MFR.Part #
LTR18EZPJSR068
JLCPCB Part #
C6218822
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1.5W 68mΩ Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS