LTR18EZPJSR030
MFR.Part #
LTR18EZPJSR030
JLCPCB Part #
C6585481
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.5W 30mΩ Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS