LTR18EZPJSR027
MFR.Part #
LTR18EZPJSR027
JLCPCB Part #
C6291155
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.5W 27mΩ Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS