LTR18EZPJSR022
MFR.Part #
LTR18EZPJSR022
JLCPCB Part #
C6218820
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.5W 22mΩ Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS