LTR18EZPJSR020
MFR.Part #
LTR18EZPJSR020
JLCPCB Part #
C5789113
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.5W 20mΩ Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS