LTR18EZPJ913
MFR.Part #
LTR18EZPJ913
JLCPCB Part #
C4223282
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS