LTR18EZPJ820
MFR.Part #
LTR18EZPJ820
JLCPCB Part #
C2106359
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS