LTR18EZPJ512
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR18EZPJ512
JLCPCB Part #
C510222
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS