LTR18EZPJ511
MFR.Part #
LTR18EZPJ511
JLCPCB Part #
C2092551
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS