LTR18EZPJ470
MFR.Part #
LTR18EZPJ470
JLCPCB Part #
C510216
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS