LTR18EZPJ431
MFR.Part #
LTR18EZPJ431
JLCPCB Part #
C510215
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS