LTR18EZPJ301
MFR.Part #
LTR18EZPJ301
JLCPCB Part #
C510204
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS