LTR18EZPJ2R7
MFR.Part #
LTR18EZPJ2R7
JLCPCB Part #
C6291151
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS