LTR18EZPJ150
MFR.Part #
LTR18EZPJ150
JLCPCB Part #
C510189
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS