LTR18EZPJ120
MFR.Part #
LTR18EZPJ120
JLCPCB Part #
C510185
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS