LTR18EZPFSR018
MFR.Part #
LTR18EZPFSR018
JLCPCB Part #
C7220856
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 1.5W 18mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS