LTR18EZPFLR910
MFR.Part #
LTR18EZPFLR910
JLCPCB Part #
C7220855
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 910mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS