LTR18EZPFLR470
MFR.Part #
LTR18EZPFLR470
JLCPCB Part #
C2093426
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 470mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS