LTR18EZPFLR390
MFR.Part #
LTR18EZPFLR390
JLCPCB Part #
C4319215
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 390mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS