LTR18EZPFLR330
MFR.Part #
LTR18EZPFLR330
JLCPCB Part #
C510173
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1.5W 330mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS