LTR18EZPFLR180
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR18EZPFLR180
JLCPCB Part #
C20108968
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1.5W 180mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS