LTR18EZPFLR150
MFR.Part #
LTR18EZPFLR150
JLCPCB Part #
C510171
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 150mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS