LTR18EZPFLR100
MFR.Part #
LTR18EZPFLR100
JLCPCB Part #
C426512
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1.5W 100mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS