LTR18EZPF68R0
MFR.Part #
LTR18EZPF68R0
JLCPCB Part #
C7220850
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS